Menu
Sepetiniz

İÇ GİYİM

TOPTAN KADIN İÇ GİYİM 

Kadın iç giyim ürünlerinin diğer iç giyim ürünlerine göre çeşitliliği daha fazladır. Dolayısıyla toptancılarda ki ürün yelpazesi de oldukça geniştir. 

KADIN İÇ GİYİM ÜRÜNLERİ

Kadın iç giyim ürünlerinin dediğimiz gibi yelpazesi oldukça geniştir. Bu nedenle adını kumaşlarından alan farklı model ve yapıda pekte bilmediğimiz, alıcıların ve toptan satanların bildiği daha teknik modellerde vardır. Ancak biz kadın iç giyim ürünlerinden kabaca bahsedecek olursak. Şu şekildedir;

Sütyenler

Braletler

Atletler

Külotlar

Boxerlar 

korseler

Kadınların özellikle en çok tercih ettiği iç giyim ürünleri arasında sütyen ve külotlar bulunur. Tek tek ve ikili takımlar şeklinde üretimi de mevcuttur. Ayrıca ikili Takımlara olan rağbet her zaman daha fazla olmuştur diyebiliriz.  Dolayısıyla toptancılarda renk ve desen çeşitliliği açısından oldukça geniş yer tutar.

Toptancılarda birçok ürün bulunmaktadır kalite ve maliyetlerine göre sınıflandırılan ürünleri birbirinden ayıran özelliklerin var olduğunu biliyoruz. Bu ürünleri birbirinden ayıran ve sınıflandırılmasına sebep olan özelliklerin ise öneminin farkındayız. Gerek kumaş kalitesi gerekse üretilen ürünlerin renk uyumu, kumaşların uzun ömürlü ve yumuşak pamuklu kumaşlardan elde edilmesinin kalite anlamında önemli ve dikkat edilmesi gereken konulardır. 

Bu nedenle en kaliteli ürünleri uzun yıllar boyunca süre gelen tecrübemiz ile ayırıyor ve kaliteli olmasına özen gösterdiğimiz bir portföy oluşturuyoruz. Ayrıca kalite konusunu özellikle dikkate alıyoruz ve hizmetinize sunuyoruz. İş birliklerini hassasiyetle ise gerçekleştiriyoruz. Toptan alınan her bir ürün için kalite kontrollerini birebir olarak gerçekleştirmeye çalışıyoruz.

Her işte zorluk olduğu gibi bu işin de zorluğu buradan gelmektedir. Her bir ürünü titizlik ile incelemek, kalite kontrol testlerini gerçekleştirmek maliyetinin karşılığını tam manasıyla verebilmesi için gerekli araştırmaları ve çalışmaları yapmak uzun uğraşlar sonucu elde edilse de sonuç daima yüzümüzü güldüren hem müşterilerimizin hem de bizim mutluluğumuzu ve memnuniyetimizi dengelediğini görmek paha biçilemez bir duygu. Bu nedenle işimizin en iyisini yapmak ve ortaya bir başarı bırakmak için daima gereklilikleri eksiksiz yerine getirerek çabalıyoruz ve güzel sonuçlar kuşkusuz hak edenlerin oluyor. 


Whatsapp