Menu
Sepetiniz

İÇ GİYİM

TOPTAN ERKEK İÇ GİYİM

Erkek iç giyimi detaylandıracak olursak eğer kabaca alt giyim ve üst giyim şeklinde sınıflandırabiliriz.

İlk olarak üst giyimi atlet ve fanilaları toptan alım satım durumlarını inceleyelim.

Üst giyimi fanila ve atletler oluşturur.

Toptan erkek iç giyiminde fanilalar ve atletlerin yeri büyüktür. En çok tercih edilen ürünler arasında olduğu için üretimi ve toptan alım satımı da buna bağlı olarak fazladır.

Esasında temel olarak fanila ve atlet arasında pek bir fark yoktur. Her ikisi için de kaliteli ürünlerden üretildiğini varsayarsak ter emiciliği yüksek, yumuşacık kumaşı, sıkmayan, daraltmayan kumaşlardan üretilmesi konfor sağlar ve tercih edilmesine olanak sağlar. Burada atlet ve fanilalarda ki fark yalnızca kol boyu ile alakalıdır. Atletler kalın askı şeklinde kullanılırken, fanilalar kısa kol şeklinde üretilir ve kullanıma sunulur. Tercih eden kullanıcılar belli bir yaşın üzerindedir. Ve kullanımı yaygındır.

Fanilalar genellikle ince pamuk ipliğinden üretilirler vücudu hafifçe sarar ve hava almasına olanak sağlar.

Evet fanilalar tercih ediliyor fakat bunun yanında tercih edilmeyen fanila ve atletler de var. Toptan erkek iç giyiminde tercih edilebilirlik durumu ne ile alakalıdır?

Tek kelime ile bu sorunun cevabı kalite farklılığıdır. Kalitesinden ödün veren her ürün görmezden gelinir ve hiç şüphesiz tercih edilmez.

Eğer bir ürün sert kumaşlardan üretiliyorsa, yıkamalara karşı dayanıklı değil ise renk solması çok hızlı bir şekilde meydana geliyorsa tercih edilmemelidir.

Bir diğer erkek içim giyim ürünlerinde ise alt giyim olarak değerlendirebileceğimiz boxerlar ve slipler bulunur. Erkek iç giyimde toptan alımlarda diğer ürünler kadar önemli bir yer tutar.

Boxerlar ve sliplerde toptancılardaki satış grafiklerinde aşağı yukarı bir eşitlik söz konusudur ancak belli yaş aralıklarında tercihler farklılık göstermektedir. Bu durum tıpkı atletler ve fanilalardaki gibidir.

Belli bir yaş üzerinde ki insanların çoğunlukla slip tercih ettiği   görülürken belli bir yaşın altındaki insanların çoğu ise boxer tercih ettiği gözlemlenir.

Bu farklılığın sebebinin alışkanlık olabileceği gibi önceleri slip üretiminin boxerlara göre daha fazla olmasıdır. 

Whatsapp